Rozwiązaniem problemu kolek u dzieci są butelki Tommee Tippee

Trudnym momentem dla dziecka i jego rodziców są kolki. Sprawiają one, że dziecko jest płaczliwe, marudne i odczuwa bóle brzucha. Sprawcą kolek jest powietrze zalegające w małym brzuszku, dlatego tak istotne jest „odbijanie” dziecka po każdym karmieniu. Bez względu, czy karmi się piersią czy butelką.

Produkt godny polecenia

Dla rodziców karmiących mlekiem modyfikowanym powstał innowacyjny produkt, jakim są butelki Tommee Tippee (https://bebito.pl/butelki/0,tommee-tippee). Już wielu rodziców zaufało tej marce ze względu na unikalny kształt oraz wielkość smoczka, który przypomina kobiecy sutek. Zabieg ten pozwala w znacznej mierze pozbyć się kłopotliwego problemu, czyli kolek.butelki tommee tippee

Szeroka gama modeli butelek Tommee Tippee

Marka ta posiada w swojej ofercie butelki wykonane z plastiku, jak również szklane. Dostosowane są one nawet dla potrzeb najmłodszych, bo już od urodzenia można skorzystać z ich produktu. Wyboru można także dokonać pośród dostępnych kilku objętości, takich jak: 150 ml, 260 ml czy 340 ml.

Butelki Tommee Tippee dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej jak:
fioletowym, zielonym, pomarańczowym, różowym, niebieskim, białym, turkusowym.

Warto podkreślić, że producent wyszedł na przeciw różnym gustom rodziców. Kolor zmienia się na nakrętce, jak i na butelce. To kolejny powód, który obok braku bisfenolu A buduje zaufanie po stronie rodziców.