Dziecięce łóżeczko przytulne i ładne, dzięki ochraniaczom do łóżeczka

W komplecie można kupić ochraniacz do łóżeczka 140×70 z dziecięcą pościelą. Wtedy taki ochraniacz wzorem można dopasować do całości i stworzyć bardzo przyjazne miejsce do spania dla maluszka. Ochraniacz do łóżeczka tworzy miłą i przytulną atmosferę w pokoju dziecięcym, sprawia, że maluszek czuje się bezpiecznie w swoim łóżeczku. Kolorowe wzory, które znajdują się na ochraniaczach, przykuwają wzrok starszych już dzieci
i od najmłodszych lat rozwijają już dziecięcą wyobraźnię.

DLACZEGO ZAINWESTOWAĆ W OCHRANIACZ DO ŁÓŻECZKA?

Niemowlak nie przewraca się w łóżeczku, leży w takiej samej pozycji jak położą go rodzice. Tak małe dziecko nie uderzy się ani nie przewróci w łóżeczku, jednak gdy jego miejsce spania udekorowane jest ochraniaczem, dziecko czuje się przytulnie w takim miejscu. Starsze dziecko, próbuje się w łóżeczku turlać, podnosi się, próbuje siadać, w takich przypadkach może się uderzyć o szczebelki łóżeczka. Dobrym amortyzatorem może więc okazać się ochraniacz do łóżeczka. Ponadto pociecha jest zabezpieczone i dzięki ochraniaczowi do łóżeczka nie wsadzi rączek czy nóżek między szczebelki.
Ochraniacze do łóżeczka stosowane były od bardzo dawna, dzisiaj są one szyte z materiałów przyjaznych małym dzieciom. Kolorystyka i ich wzory jest niesamowita i zawsze można coś znaleźć zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

Ochraniacz do łóżeczka uwzględniony w wyprawce dla nowo narodzonego dziecka to bardzo dobra inwestycja.