Kostiumy dla 6 latka

Czy może być coś lepszego niż widok szczęśliwego dziecka, które dostaje zabawki, o jakich marzyło od dawna i które wreszcie ma na swoją własność? Każdy maluch lubi co innego i ma własne ulubione zajęcia. Rodzice, obserwując pociechę mogą dać mu coś, co zajmie go i uszczęśliwi na długi czas.

Spider-Man czy Batman – trudny wybór

Dzieciaki od dawna uwielbiają wyrazistych bohaterów i postaci, przewijające się w oglądanych przez nie kreskówkach. Chłopcy owijają się pelerynami i zakładają maski, by choć trochę upodobnić się do swojego idola w postaci Supermana lub Kapitana Ameryki. Dziewczynki, nie pozostawiają chłopców w tyle i również łapią w ręce atrybuty swoich ukochanych heroin – lasso Wonder Woman czy różdżkę Czarodziejki z Księżyca. Zabawki dla dzieci w wieku 6 lat, które bez wątpienia zapewnią mu frajdę na wiele godzin, mogą być czymś, co przypomina mu jego ulubioną postać. Wystarczy czasem jeden przedmiot, by syn lub córka poczuli się, niczym potężni magowie i wojownicy, gotowi podbijać i ratować świat z wszelkiego zła.

Przebrać się za każdego

Zabawki, to nie tylko przedmioty, w rodzaju klocków, które należy odpowiednio ułożyć, lub elektryczna gitara z guzikami do wciskania w wyznaczonej kolejności. Zabawkę może stanowić także kostium, pozwalający dziecku poczuć się jak Elsa z Krainy Lodu albo jeden z całego szeregu X-Menów. Okazji do założenia magicznego stroju może być mnóstwo i nie muszą wyłącznie towarzyszyć domowym zabawom. Plejada przeróżnych szalonych i zwariowanych przebierańców często wzbogaca szkolne spotkania dzieci, jak Bale Przebierańców lub organizowane indywidualnie imprezy tematyczne. Na wspólnych dziecięcych spotkaniach często roi się od podobizn superbohaterów, księżniczek Disneya, albo szlachetnych rycerzy. Pomysłów na właściwy ubiór jest co niemiara i rodzice z własnymi maluchami, mają w czym wybierać. Gdy jeszcze dodać oprócz skrojonej sukni i powłóczystej peleryny jakąś maskę, łuk łowczego, różdżkę, albo tiarę cały strój wydaje się być kompletny. Teraz tylko należy przeprowadzić głosowanie na najlepsze przebranie podczas zabawy!