Wyprawka dla noworodka zestaw – dla mamy i dziecka

wyprawka dla noworodka zestaw

Oczekiwanie na nowego członka rodziny jest bardzo ekscytujące, ale również wymagające zakupu niezbędnych rzeczy. Ich lista jest całkiem spora i wiąże się zwykle z nie małym wydatkiem. Najlepiej więc wszystko odpowiednio zaplanować i rozłożyć w czasie. Zanim czas porodu będzie blisko warto pomyśleć o wyprawce dla noworodka do szpitala.

Wyprawka do szpitala

wyprawka dla noworodka zestawZawiera rzeczy dla dziecka oraz mamy. Zamiast zastanawiać się i szukać rzeczy potrzebnych na czas pobytu w szpitalu oraz w pierwszych miesiącach po porodzie, lepiej skorzystać z gotowych kompletów. Najlepszym rozwiązaniem jest wyprawka dla noworodka zestaw dla mamy i dziecka – https://www.trilli.pl/wyprawka-dla-maluszka-c-10_18.html.

Co zawiera zestaw dla mamy i dziecka?

Zazwyczaj wyprawki dla mamy i dziecka są tak kompletowany, by zawierały najbardziej potrzebne rzeczy na czas pobytu w szpitalu, ale także później w domu.

Dla mamy najczęściej są to:

– podkłady poporodowe – duże podpaski;

– majtki poporodowe;

– wkładki laktacyjne;

– podkłady 60/60 – dla mamy i dziecka.

Dla dziecka:

– pieluchy dla noworodka;

– pieluszki tetrowe;

– chusteczki nawilżana;

– kremy, akcesoria do pielęgnacji i kąpieli;

– waciki i patyczki kosmetyczne;

– sól fizjologiczna;

– smoczek;

– butelka ze smoczkiem;

– ubranka;

– różek.

Wyprawki dla noworodka zestaw mama i dziecko – to świetny wybór oraz oszczędność czasu, pieniędzy. Zawierają produkty różnych znanych marek a w końcowym rozrachunku są bardziej ekonomiczne.