Ostateczna lista gadżetów z Gwiezdnych Wojen na biurko

gwiezdne wojny gadżety

Wraz z kolejnymi odsłonami sagi Gwiezdnych Wojen, nigdy nie było lepszego momentu, by stać się fanem. Te filmy są idealne dla każdego, kto jest zainteresowany badaniem nauki i technologii stojącej za ich ulubionymi postaciami i fabułami Sci-fi. W tym wpisie poznamy niektóre z najbardziej fascynujących gadżetów Star Wars, które możesz posiadać, aby wnieść odrobinę tej międzygalaktycznej magii do swojego codziennego życia. A najlepiej na swoje biurko.

Star Wars T-shirt z nadrukiem

Jeśli myślałeś, że koszulki, które posiadasz są magiczne, poczekaj aż przymierzysz koszulkę z nadrukiem na zamówienie z wybranym przez siebie wzorem. Ta drukarka do koszulek Star Wars pozwala na drukowanie pełnokolorowych wzorów na odzieży. Możesz zacząć od stworzenia swojego projektu na komputerze, a następnie wydrukować go na koszulce z tym pamięci komputera, dzięki czemu można je wykorzystać ponownie i ponownie.

Lampa biurkowa

Lampa biurkowa Star Wars Death Star to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje lampki na swoim biurku. Ta lampa jest nie tylko funkcjonalna, ale także super fajna, z projektem Gwiazdy Śmierci jako podstawy i jasnym niebieskim światłem. Ta lampa byłaby idealna dla każdego entuzjasty Star Wars, który pracuje w biurze lub w domu. Kiedy lampa jest włączona, emituje bardzo niebieskie światło, ale kiedy ją wyłączysz, lampa emituje znacznie słabsze czerwone światło, które jest mniej rozpraszające. Lampa jest zasilana przez USB, więc nie trzeba się martwić o znalezienie miejsca, w którym można ją podłączyć. Lampa ma również przycisk dotykowy na podstawie, którego można użyć do włączenia lub wyłączenia.

Kubek Star Wars

Ten kubek do kawy Star Wars Death Star to idealny prezent dla miłośnika kawy. Kubek wygląda jakby wyszedł prosto z Gwiazdy Śmierci. Kubek wykonany jest z ceramiki, dzięki czemu jest niezwykle trwały i nadaje się do mycia w zmywarce. Uchwyt ma uformowany uchwyt, a kubek mieści 12 uncji płynu. Ten kubek Star Wars jest dostępny w wielu różnych kolorach. Możesz również wybrać jeden z dwóch różnych kubków z Gwiazdą Śmierci – jeden z mniejszym wzorem Gwiazdy Śmierci z przodu i jeden z większym wzorem Gwiazdy Śmierci z przodu.