Czym jest Rummikub 2w1?

Rummikub to niezwykle popularna gra towarzyska, która skłania do logicznego myślenia, a jednocześnie stanowi źródło wielkiej frajdy. Nie każdy wie, że występuje ona w wielu różnych wariantach, a więc znalezienie produktu odpowiedniego dla siebie, to tylko kwestia czasu. Na specjalną uwagę zasługuje wydanie 2w1, które stanowi połączenie wersji Standard oraz Word. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które oczekują jeszcze bardziej wciągającej zabawy.

Wersja Standard

Klasyczna wersja Rummikub polega na układaniu serii oraz grup z przydzielonych kostek. Wbrew pozorom nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Czasami trzeba posiadać odrobinę szczęścia, ponieważ los nie zawsze sprzyja. Wygrana należy do pierwszej osoby, której uda się wyłożyć wszystkie kostki z tabliczki na stół.

Klasyczne wydanie omawianej gry znane jest już od wielu pokoleń. To prawdziwa gratka nie tylko dla osób dorosłych, ale również dzieci, więc wszystko zależy od osobistych upodobań.

Wersja Word

Jak już wspomniano, Rummikub 2w1 zawiera również wersję Word, która polega na układaniu słów. Priorytetem jest ułożenie możliwie najdłuższego wyrazu. Dla najmłodszych jest to fantastyczna okazja do tego, aby przyswoić alfabet lub zasady poprawnej pisowni.

Pomoc rodziców sprawi, że nawet kilkulatek zrozumie zasady rozgrywki. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że każdy smyk rozwija się we własnym tempie. Produkt rekomendowany jest dzieciom, które ukończyły 7 rok życia.

Oszczędność gotówki

Rummikub 2in1 to dwie różne gry znajdujące się w jednym opakowaniu. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu tym, którzy lubią oszczędzać gotówkę. Przedstawiany produkt z pewnością będzie hitem podczas domówek. Fantastycznie sprawdzi się także podczas nudnych i długich wieczorów.

Opisywana gra często wybierana jest na prezent – każdy miłośnik łamigłówek z pewnością będzie zachwycony. Oryginalne wydanie wcale nie kosztuje majątku, więc nie warto szukać tańszych zamienników. Wystarczy zajrzeć do sklepów internetowych.