Figurki Funko POP! – fenomen w świecie zabawek!

figurki funko pop

Kolekcjonowanie przeróżnych figurek z postaciami z seriali, filmów, gier czy książek to świetne hobby zarówno dla dużych, jak i dla małych. Chyba każdy ma swoją ulubioną postać, którą lubi na tyle, że chciałby mieć w swoim pokoju jej podobiznę. Doskonale wie o tym firma Funko, która zasłynęła ze swoich wielkogłowych figurek. Nietypowy design, zabawne pozy, przebrania i duży wybór i różnorodność postaci, to tylko kilka z ich zalet. Każdy geek na pewno przynajmniej raz słyszał o tej firmie!

Funko POP! kolekcja – fenomenalne figurki dla wszystkich 

Figurki Funko POP! to figurki, które znane są na całym świecie. Cenione są za swoją jakość wykonania i za to, że zawsze są na czasie. W ich kolekcji można znaleźć takie klasyki, jak Joker w wykonaniu Jacka Nicholsona czy podobizna Myszki Miki, ale nie brakuje też nowych postaci. Swoje figurki otrzymały postacie z popularnej ostatnio Diuny i każdy fan może mieć teraz swoją Chani lub Atreidesa. Funko podąża za aktualnymi trendami i nawiązuje nie tylko do świata filmów czy książek, ale także do gwiazd muzyki czy sportu. Wśród ich zabawek każdy może znaleźć coś dla siebie!

Funko POP! sklep – prawdziwa gratka dla każdego kolekcjonera

figurki funko pop

Funko POP! oprócz swoich klasycznych kolekcji, które stale można kupować, często wprowadza także edycje specjalne lub limitowane. Ich cena często jest większa niż w przypadku standardowych figurek, a sam nakład bywa ograniczony. Dotyczą one przeróżnych postaci, między innymi Kubusia Puchatka czy postaci z bajek Disneya. Jest to prawdziwa gratka dla każdego kolekcjonera tych figurek! Takie specjalne wersje ulubionych postaci, to niezwykły dodatek do kolekcji.